2-3 týdny EXW

Milí zákazníci,

S velkou radostí Vám oznamujeme, že se nám povedlo optimalizovat výrobu tak, abychom znovu dosáhli krátkých dodacích termínů, na kterých jsme začínali.

Vaše objednávky jsme schopni zpracovat v rozmezí 2-3 týdnů EXW.

delivery_terms

V loňském roce došlo k nečekanému rapidnímu navýšení objednávek, důsledkem čehož se dodací lhůty prodloužily. Na to, bohužel, mnoho zákazníků reagovalo objednávkami „do zásoby,“ čímž jsme se dostali do kompletního přetížení výroby. Museli jsme přežít svůj vlastní růst, transformovat se.

                                                                               Filip Hazuka, CEO – Recutech

Do výroby přibyli kvalitní pracovníci a nové stroje. Na zkrácení dodacích lhůt má podíl i oddělení konstrukce, které navrhlo nové pevnější zámky. Ty nejen že zkvalitňují výrobek, ale navíc zrychlují jeho výrobu. V létě se navíc naše „rodina skladačů“ rozroste o nový skladač na velikosti 67 – 95, které jsou tak častým řešením do komerčních prostor. Ten je navíc dvakrát rychlejší než jeho starší bratr.

Věříme, že krátké dodací termíny v kombinaci s TOP kvalitou výrobků a 100% garantovanou požadovanou těsností (dle standardů Eurovent) oceníte, a budeme se víc a více setkávat nad řešením Vašich požadavků.

Jsme tu pro Vás!

Váš Recutech tým.