Nový rSelect

Milí zákazníci,

Rádi Vám představujeme selekční a kalkulační software rSelect (7.2.0), který je již k dispozici v klientské zóně. Doufáme, že vám bude nápomocen.

20180207-103103-DSC05084

Při zadávání dat do kalkulačního formuláře je třeba rozlišovat mezi standardním (referenčním) vzduchovým množstvím, aktuálním vzduchovým množstvím a hmotnostním průtokem. Pojďme se krátce podívat na rozdíl mezi těmito pojmy.

  • Referenční vzduchové množství je dle EN 308 definováno při hustotě vzduchu 1,2 kg/m3, teplotě vzduchu 20,0 °C, relativní vzdušné vlhkosti 50 % a atmosferickém tlaku 101,3 kPa.
  • Aktuální vzduchové množství je definováno při specifických pracovních podmínkách rekuperátoru. Výpočet s aktuálním vzduchovým množstvím je možné aktivovat v záložce Nastavení.
  • Hmotnostní průtok je definován jako masa vzduchu proudící přes výměník za danou jednotku času.

V rSelect je možné alternativně zadat vstupní data ve formě standardního vzduchového množství, aktuálního vzduchového množství nebo hmotnostního průtoku.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně software rSelect, neváhejte se obrátit na email: software@recutech.com. Na této adrese Vám odpoví přímo vývojář softwaru.

 

Váš Recutech tým